Canlandırıcı bahar düğünü fikirleri

Canlandırıcı bahar düğünü fikirleri

İlkbaharı seviyorsanız elinizi kaldırın! Soğuk kış aylarından sonra gelen; açan çiçekler ve canlı renklerle, bu kadar çok çiftin neden ilkbaharda evlenmeyi tercih ettiğini tahmin edebiliyoruz… Bu çiftlerden biriyseniz ve bahar düğününüze bir canlılık katmak istiyorsanız, bu ferahlatıcı bahar düğün fikirlerine göz atın.

1. Çiçeklerle sürdürülebilir olun

Son düğün trendlerini takip ediyorsanız, sürdürülebilirliğin aylardır gündemde olan bir konu olduğunu biliyorsunuz. İlkbahar tamamen çiçekleri ve genel olarak güzel şeyleri çağrıştırdığı için çevre dostu dekor seçeneklerini uygulamak için harika bir fırsattır. Kurutulmuş çiçekler, çevreye zarar vermeden bu çiçek hissini elde etmenin mükemmel bir yoludur.

2. Bir botanik örgü deneyin

Gelin saçı görünümüne biraz çiçek katmak için ilkbahardan daha iyi bir zaman yok! Bir örgü modeli düşünüyorsanız, özel bahar dokunuşu için birkaç çiçek daha kullanmayı unutmayın.

3. Nötr tutun

Bir baharın pastel ve gül rengi tonları anlamına gelmesi gerekmez. Tamamen beyaz görünüm veya nötr renk paleti ile trendinizi koruyun ve sezonun doğal renklerinin öne çıkmasına izin verin!

4. Kıyafetlerinize bir dokunuş ekleyin

İyi bir çiçek veya pastel pantolon, kravat veya elbise deseni harika bir görünüm oluşturabilir. Düğün gününüzün görünümüne bu öğelerle bir dokunuş eklemek istiyorsanız, ilkbahardan daha iyi bir zaman yoktur.

5. Bir çiçek atışı planlayın

Çiçek atma töreni çıkışını seviyoruz! Çok eğlenceli ve harika fotoğraflar için idealdir. Bu güzel törende misafirlerinizin küçük çiçeklerle sizi eğlendireceklerinden emin olabilirsiniz.

özel içeriğidir.

Kaynak: bununhaberi.com

Moda ve Yaşam