Denizlispor’dan Hazırlık Maçında İyi Performans

Denizlispor’dan Hazırlık Maçında İyi Performans

Denizlispor’dan Hazırlık Maçında İyi Performans

Altaş Denizlispor lig hazırlıklarını Burdur ilinde devam ettiriyor. Burdur ilinde bulunan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesine ait olan tesislerde kamp yapan Ege futbol takımlarından Denizlispor Ukrayna futbol takımlarından Metalist Kharkiv futbol takımı ile hazırlık maçı oynadı. Golsüz olarak biten maçta Spor Toto Birinci Liginde yer alan Denizlispor iyi bir performans sergiledi.

Kamp Güzel Geçti Yorumu

Burdur ilinde yeni sezona hazırlanan Denizlispor daha önceden de Bodrumspor ile hazırlık maçı yapmıştı. Bu maçta rakibine yenilen Denizlispor kampın son gününe özel çıktıkları hazırlık maçında ise golsüz olarak beraber kaldı. Metalist Kharkiv ile berabere kalan Ege takımı kampın verimli geçtiğini ifade etti. Canlı maç izle kapsamında yer alan haberler doğrultusunda ise Denizlispor futbol takımının teknik direktörü Mesut Bakkal’ın ifadeleri ayrıntılı olarak yer aldı.

Burdur kampından verim aldıklarını ifade eden Mesut Bakkal’ın açıklamaları detaylı olarak devam etti. Yeni sezon için transfer yasağı bulunan ve bundan dolayı eldeki kadro ile hazırlık süresi geçiren Denizlispor’da ligin başlamasına az bir süre kala hazırlıkların son sürat devam ettiği açıklandı. Öncelikle Denizli ilinde 20 gün durmadan idman yaptıklarını ifade eden teknik direktör Mesut Bakkal daha sonrasında ise Burdur ilinde kampa girdiklerini ekledi.

Hazırlık Maçlarına Devam

Altaş Denizlispor futbol takımının teknik direktörü Mesut Bakkal hazırlık maçlarına devam edeceklerini ifade etti. Hazırlık maçlarında skorun önemsiz olduğunu açıklayan teknik adam oynanan futbolun ve saha içindeki verilen görevlerin yerine getirilmesinin gerekliliğine vurgu yaptı. Taraftarium24 sitesinde yer alan haberlerin detayları da eklendi. 25 Temmuz Pazartesi idmanı tamamlaması planlanan Denizlispor’da daha sonra futbolculara biraz izin verileceği açıklandı.

Hazırlık maçlarına devam edecek olan Denizlispor’un 31 Temmuz Pazar tarihinde Göztepe futbol takımı ile İzmir’de karşı karşıya gelmeye hazırlanıyor. Sonrasında 3 Ağustos ve 6 Ağustos tarihlerinde de sırasıyla Fethiyespor ve Nazilli Belediyespor futbol takımları karşılaşacaktır. Lig açılışına kadar hazırlık maçlarına devam edecek olan Ege futbol takımlarından Denizlispor futbol takımı gelecek sezon için hedeflerini de oldukça yükseltti.

Spor