Kitti Marka Toptan Deniz Şortu

Kitti Marka Toptan Deniz Şortu

Türkiye tekstil alanında ilk olarak çocuklar için üretim yapan bir firmadır. 0 – 15 yaş arası kız ve erkek çocuklar için güvenli, modern ve özel tasarım ürünleri hazırlamaktadır. Sektörün öncülüğünü elinde tutarak fark yaratmaktadır. Dört mevsim kullanılabilen ürünlerini sizlerin beğenisine sunana Kitti.com.tr zaman sınırsız çalışmaktadır. B2B modeli e-ticaret modelini dijital ortamda devam ettiren firma ürün kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır. Sağlıklı malzemelerden ürettiği doğa dostu üretimleriyle farkını kanıtlamaktadır.

 Toptan Deniz Şortu Tasarımları

 Toptan deniz şortu üretici firma olarak yüksek kalite üretimler yapmaktadır. B2B ticaret modelinin de öncülerinden olan kitti sektöre yenilikler kazandırmaktadır. Toptan deniz şortu modelleri şık, rahat ve geniş renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Rahat kesimi, su tutmayan hafif kumaşları ve zarif desenleriyle çocukları mutlu edecektir. Satışlarınızı artırarak ekonomik gücünüzü artırarak müşteri potansiyeli kazandıracaktır. Toptan fiyatına uygun deniz şortları bir birinden güzel desenlerle üretilmiştir. Kız ve erkek çocukların gözdesi olmaya aday deniz şortlarından siz de satışlarınızda bulundurmalısınız. Gönlünüzce renk seçeneği yapabileceğiniz toptan deniz şortu güvenli ve şık modellerle beğeni kazanmaktadır. Bütün modelleri ve moda renkleriyle satışa sunulan ürünlerden siz de seçimlerinizi yaparak satışınıza katabilirsiniz. Şık, modern ve özel tasarım ürünler arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

 Kitti Ürünleri Arasında Toptan Deniz şortu

 Kız ve erkek çocuklar için tekstil ürünleri ve aksesuarları üreten kitti uzun yılların deneyimiyle özel ürünler tasarlamaktadır. Uzman modelistlerin tasarımları, modayı takip ederek şekillenmektedir. Firma garantili olarak satışa sunulan toptan deniz şortu üretimleriyle tekstil sektöründe öncülüğü taşımaktadır. 1998 yılında kullanmaya başladığı kitti logosuyla 2003 yılında markalaşarak tescillemiş bulunmaktadır. Kitti, (B2B) firmadan firmaya e ticaret modeliyle internet sitesinden çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.

 Yazlık, kışlık ve mevsimsiz denilebilecek ürünleriyle mucizeler yaratmaktadır. Teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak çalışmalarını sürdürmektedir. 7/24 internet sitesinden seçimlerinizi yaparak sipariş verebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa sürede adresinize gönderilecektir. Tasarımı, dikişi ve modelleriyle çevresinde beğeni kazanacak deniz şortları ve firmanın tüm ürünleri kaliteli ve modern tasarımlardır. Uygun fiyata firma güvencesiyle sahip olabileceğiniz ürünler kalitesi ve renkleriyle görenleri hayran bırakacaktır.

Moda ve Yaşam