Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Nedir?

Adını büyü yapılırken söylenilen sözlerin Süryanice olmasından dolayı ve bu büyüyü ilk uygulayan kişilerin Süryani papazları olduğunda dolayı adı papaz büyü olarak kalmıştır. Halk arasında adet (regl) kanı büyüsü olarak da söylenilen papaz büyüsü kadının adet oluşunun ilk gününde alınan kanın kişiye içirilmesi ile yapılmaktadır. Bu sadece yapılan bir seçenektir. Papaz büyüsü birden fazla türde ve birden fazla hedefe yönelik şekilde yapılmaktadır. Çok etkilidir ve kara büyü sınıfında geçen bir büyüdür. Papaz büyüsü yaparken kişiye ait tırnak, meni, ölü toprağı, saç teli, tükürük, domuz eti parçası, domuz kanı gibi şeyler kullanılarak yapılmaktadır. Fotoğraf ve kişiye ait bilgiler ile çok uzaktan bile papaz büyüsü yapılabilmektedir. Papaz Büyüsü medyum tarafından yapılmaktadır ve son derece tehlikeli bir büyünün düzgün bir şekilde yapılması gerekmektedir. Büyünün yanlış yapılması durumunda başkasına musallat olacakken cinler size musallat olabilir ve kişi bu durumu ömür boyu taşımak zorunda kalmaktadır.

Papaz Büyüsü Etkileri

Papaz Büyüsü yapıldığı günden itibariyle kişiyi tesiri altına alabilen çok etkili bir büyüdür. İlk günden etkisini göstermese de gün geçtikçe kişi tamamen büyünün etkisiyle istenilen şeyleri yapmaya başlar. Ya da zarar vermek amacıyla yapıldı ise gün geçtikçe zarar görmeye, akli dengesinde kaybetmeye başlar. Biri onu izliyormuş gibi hissetmeye başlar. Öleceğini düşünerek korkar. İçine kapanır. Sosyal çevresi ve ailesiyle yani kısacası herkesle iletişimini keser. Papaz Büyüsünü kötü sonuçlar için yapıldıysa sonu kişinin aklını yitirmesi yani delirmesiyle son bulur. Etki süresi tam olarak bilinmemekle beraber kişilerin psikolojik yapıları ve karakteristik özelliklerine göre 7 ile 21 gün arasında değişkenlik göstermektedir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Papaz Büyüsünü bozmak için yine işini ehli birinden yardım alınarak bozulur. Bu büyüyü tek başınıza yaptığınızda başarılı olma ihtimaliniz yoktur. Bu etkili büyüyü bozmak için kişiye musallat olan cin ve cin kabilesiyle sözleşme yapılmaya çalışılır. Çoğunlukla 13 adet küçükbaş hayvan kesilir ek cinlere sunulmaktadır.

Genel Kültür