Transfer Haberi Beşiktaş Takımından Ayrılan Adem Ljajic, Al Nassr Ile Görüşüyor

Transfer Haberi Beşiktaş Takımından Ayrılan Adem Ljajic, Al Nassr Ile Görüşüyor

Transfer Haberi: Beşiktaş Takımından Ayrılan Adem Ljajic, Al Nassr ile Görüşüyor

Beşiktaş takımı ile olan sözleşmesinin sona ermiş olması ile beraber serbest kalarak yerini lamış olan Adem Ljajic için Anderson Talisca, Vincent Aboubakar gibi eski Beşiktaşlı oyuncuların forma giymiş olduğu Suudi Arabistan ekibi olarak yer almakta olan Al Nassr’ın devreye girdiği ve hatta da Sırp kökenine sahip olan oyuncuya da teklif yapılmış olduğu da belirtilenler arasında yerini korudu.

Adem Ljajic, Beşiktaş takımındaki sözleşmesinin sona ermiş olması ile birlikte bu yaz serbest kaldı. Son maçına ise 11 Mayıs 2021 tarihi içerisinde çıkmış olan Sırp kökene sahip futbol oyuncusu ile Al Nassr’ın ilgilenmekte olduğu belirtildi.

Takımlar tarafından yapılması gerkene tüm teklifler yapıldı

Nicolo Schira, eski Beşiktaşlılar Anderson Talisca ve Vincent Aboubakar’ın formasını giydiği Al Nassr’ın Adem Ljajic ile görüşme halinde olduğunu aktardı. Hatta Suudi Arabistan ekibinin Sırp kökene sahip olan oyuncuya 2024’e kadar geçerli bir sözleşme teklif ettiği ifade edilmekte.

2018 yılı içerisinde kiralık olarak, 2019 yılı içerisinde de bonservisi ile beraber Torino takımından Beşiktaş takımına gelmiş olan Adem Ljajic, Siyah-Beyazlılar içerisinde geçtiğimiz sezon herhangi bir maçta forma giymedi. Son resmî maçına 11 Mayıs 2021’de iç sahada Fatih Karagümrük’e karşı çıkmıştı. Maça dair olan tüm detay ve ayrıntılara ise bonus veren siteler içerisinde yer verilmişti. Sitelerin bonus veriyor olması ise birçok kullanıcıyı da çeken bir avantaj olmakta.

Spor