Yünlü Cami Halısı

Yünlü Cami Halısı

Yünlü Cami Halısı

Cami içinde ibadet ederken sıcaklık ve konforlu olması oldukça önemlidir. Farklı desen ve modellerde üretilen yünlü cami halısı %100 yünden üretilmiş olan satışları gerçekleştiriyoruz.

Yünlü cami halısı dört mevsim ibadet etmek için sık olarak kullanılan yerler arasındadır. Özellikle bazı gün ve gecelerde ibadet için yoğunluk daha da artmaktadır. Bu nedenle yün kullanılarak üretilen cami halıları kalite belgesi onaylı olarak üretilmiş olan satışlarımız mevcuttur.

Firma olarak yoğun yün kullanımı olan satışlarının yapılmasının nedeni ise hijyen açısından büyük bir öneme sahiptir. Yün kullanımı hem uzun ömürlü olması hem de kir tutmama özelliği nedeniyle müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilir. Yün dışında da üretilen halılarımız mevcuttur. Ancak müşterilerimize yün halılar kadar uzun ömürlü olmayacağını açıkça belirtiyoruz. Cami halıları fiyatları ebatlarına ve tercih edilen modele göre değişmektedir.

Cami Halılarında Yün Tercihi

Satışını yaptığımız cami halıları genellikle yün tercih edildiği için kışın sıcak yazın serin tutar. Alev almaz. İnsan salığını destekleyen bir yapıya sahiptir. Yün doğal bir hammadde olduğu için bakteri üremesini de engellemektedir. Hijyen bakımından da uzun ömürlüdür.

Cami halısı fiyatları uygun olarak üretilenlerde firmamızda bulunmaktadır. Ancak bunların içinde az miktarda da olsa akrilikler kullanılmış olanlar bulunur. Yün halıların çok fazla tercih edilmesiyle birlikte renk ve desen bakımından da çok zengindir. Birçok farklı desenleri mevcuttur. Özellikle cami halısı göbekli desen; caminin tam ortasına gelecek şekilde üretilen bu model özellikle büyük camilerde daha çok tercih edilir. Dekoratif bir deseni olan model sıcak tutma özelliğinin yanı sıra ses akustik özelliğine de katkı sağlamaktadır.

Genel Kültür